2023–2024-es magyar labdarúgókupa
2023–2024-es MOL Magyar Kupa (2023–2024) | |||
Adatok | |||
Csapatok | 128 (1 szövetségből) | ||
Címvédő | Zalaegerszegi TE (1. cím) | ||
Győztes | Paksi FC (1. cím) | ||
|
A MOL Magyar Kupa 2023–2024-es szezonja a kupa 84. kiírása, negyedszer MOL Magyar Kupa néven. A döntőre 2024. május 15-én kerül sor a Puskás Arénában. A legtovább jutó megyei csapatok az Amatőr Kupáért szállnak harcba.
A Zalaegerszeg története 1. kupagyőzelmét aratta az előző sorozat végén, miután a döntőben hosszabbítás után 2–0-ra legyőzte a Budafok csapatát.
A sorozatot 160 csapat kezdte meg, a 12 NB I-es és 18 NB II-es klub mellett az összes olyan NB III-as sportszervezet is, amely nem indított csapatot az élvonalban vagy a másodosztályban. A három legmagasabb osztály 76 csapata mellett a megyei osztályokból 82 együttes vett részt a sorozatban, amelyek a 2022–2023-as Megyei Kupában a legjobban szerepeltek.
Lebonyolítás
[szerkesztés]A 3. fordulóban a 2023–2024. évi elsőosztályú bajnokságban szereplő 12 csapat kiemelt, tehát nem kerülhetnek össze egymással, viszont a 4. fordulóban már igen. A kupa minden párharca egy mérkőzésen dőlt el.[1] Ha a rendes játékidőben nem születik döntés, akkor 2x15 perc hosszabbítás következik, ha ezek után sincs győztes, akkor büntetőpárbaj jön.
6. forduló (főtábla 1. forduló)
(136 csapat) |
|
---|---|
7. forduló (főtábla 2. forduló)
(68 csapat) |
|
8. forduló (főtábla 3. forduló)
(64 csapat) |
|
9. forduló – legjobb 32 (főtábla 4. forduló)
(32 csapat) |
|
Nyolcaddöntők (főtábla 5. forduló)
(16 csapat) |
|
Negyeddöntők (főtábla 6. forduló)
(8 csapat) |
|
Elődöntők (főtábla 7. forduló)
(4 csapat) |
|
Döntő (főtábla 8. forduló)
(2 csapat) |
|
Fordulók, időpontok és gólok száma
[szerkesztés]Forduló | Hivatalos játéknap(ok) | Csapatok | Mérkőzések | Összes gól | Gólátlag |
---|---|---|---|---|---|
6. forduló (főtábla 1. forduló) | 2023. augusztus 5., 6., 9. | ||||
7. forduló (főtábla 2. forduló) | 2023. augusztus 26., 27. | ||||
8. forduló (főtábla 3. forduló) | 2023. szeptember 16., 17. | ||||
9. forduló (főtábla 4. forduló) | 2023. október 31., november 1., 2. | ||||
Nyolcaddöntők (főtábla 5. forduló) | 2024. február 27., 28., 29. | ||||
Negyeddöntők (főtábla 6. forduló) | 2024. április 2., 3., 4. | ||||
Elődöntők (főtábla 7. forduló) | 2024. április 23., 24. | ||||
Döntő (főtábla 8. forduló) | 2024. május 15. |
Induló csapatok
[szerkesztés]Csapat | Megyei osztály | Település | Vármegye | Hazai pálya |
---|---|---|---|---|
Jászberényi FC | 1. osztály | Jászberény | Jász-Nagykun-Szolnok | Jászberényi Városi Stadion |
Aqua-General Hajdúszoboszló | 1. osztály | Hajdúszoboszló | Hajdú-Bihar | Bocskai Sporttelep |
Balassagyarmati VSE | 1. osztály | Balassagyarmat | Nógrád | Kövi Pál Sportközpont |
Bánk-Dalnoki LA | 1. osztály | Bánk | Nógrád | Bánk SE Sporttelep |
Makó FC | 1. osztály | Makó | Csongrád-Csanád | Erdei Ferenc téri Sporttelep |
Technoroll Teskánd KSE | 1. osztály | Teskánd | Zala | Teskándi Sportpálya |
Móri SE | 1. osztály | Mór | Fejér | Táncsics Mihály utcai Pálya |
Zsámbéki SK | 1. osztály | Zsámbék | Pest | Zsámbéki Sportpálya |
Pápai Perutz FC | 1. osztály | Pápa | Veszprém | Perutz Stadion |
BTE Felsőzsolca | 1. osztály | Felsőzsolca | Borsod-Abaúj-Zemplén | Felsőzsolca Sportpálya |
XV. Kerületi Issimo SE | 1. osztály | Budapest | Pest | Bánka Kristóf Sportközpont, Műfüves Edzőpálya |
Nagybajom AC | 1. osztály | Nagybajom | Somogy | Nagybajomi Sportpálya |
Berkenye SE | 1. osztály | Berkenye | Nógrád | Berkenye SE Sporttelep |
Nagyecsed RSE | 1. osztály | Nagyecsed | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Nyírcsaholy USE Sporttelep |
Monostorpályi SE | 1. osztály | Monostorpályi | Hajdú-Bihar | Monostorpályi Sportpálya |
Kumánia Kisújszállás | 1. osztály | Kisújszállás | Jász-Nagykun-Szolnok | Porcsalmi Lajos Sporttelep |
Szegedi VSE-G-Falc Kft. | 1. osztály | Szeged | Csongrád-Csanád | Szegedi VSE Stadion |
Tiszaföldvár SE | 1. osztály | Tiszaföldvár | Jász-Nagykun-Szolnok | Tiszaföldvári Sportpálya |
Mezőmegyer SE | 2. osztály | Mezőmegyer | Békés | Mezőmegyeri sportpálya |
Tarr Andráshida SC | 1. osztály | Zalaegerszeg | Zala | Andráshida SC Sporttelep |
Tatai AC | 1. osztály | Tata | Komárom-Esztergom | Új TAC Sportpálya |
Kadarkút VSK | 1. osztály | Kadarkút | Somogy | Kadarkút Községi SK Sporttelep |
Nagyatádi FC | 1. osztály | Nagyatád | Somogy | Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum |
K. Ócsárd SE | 2. osztály | Ócsárd | Baranya | Ócsárdi Sportpálya |
Király SE | 1. osztály | Szombathely | Vas | Király Sportlétesítmény |
Újfehértó SE | 1. osztály | Újfehértó | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Téglási Sportpálya |
Silver Tüzép-Karancslapujtő | 1. osztály | Karancslapujtő | Nógrád | KSE Karancslapujtő Sporttelep |
Kecskeméti LC | 1. osztály | Kecskemét | Bács-Kiskun | Műkertvárosi Sportcentrum füves pálya |
Kecel FC | 1. osztály | Kecel | Bács-Kiskun | Béke téri sporttelep |
Rábapatyi KSK | 1. osztály | Rábapaty | Vas | Rábapatyi Sportpálya |
Mezőörs KSE | 1. osztály | Mezőörs | Győr-Moson-Sopron | Mezőörsi Sportpálya |
Úrkút SK | 1. osztály | Úrkút | Veszprém | Úrkút Sporttelep |
Rábaszentandrás SE | 2. osztály | Rábaszentandrás | Győr-Moson-Sopron | Rábaszentandrási Sportpálya |
Zalaszentgróti VFC | 1. osztály | Zalaszentgrót | Zala | Zalaszentgróti Sporttelep |
Dunaharaszti MTK | 1. osztály | Dunaharaszti | Pest | Dunaharaszti Sportpálya |
Szepetnek SE | 1. osztály | Szepetnek | Zala | Szepetnek SE Sporttelep |
Lovászhetény-Pécsvárad | 1. osztály | Pécsvárad | Baranya | Dr. Kófiás Mihály Városi Sporttelep |
Balmazújvárosi FC | 1. osztály | Balmazújváros | Hajdú-Bihar | Balmazújváros Városi Sportpálya |
Hidasnémeti VSC | 1. osztály | Hidasnémeti | Borsod-Abaúj-Zemplén | Hidasnémeti Sportcentrum |
KKFC Mezőcsát | 2. osztály | Mezőcsát | Borsod-Abaúj-Zemplén | Mezőcsáti Sportpálya |
Energia SC Gyöngyös | 1. osztály | Gyöngyös | Heves | Gyöngyösi Energia SC Sporttelep |
Csepel-Csep-Gól FC | 1. osztály | Budapest | Pest | Csepel SC Stadion |
Toponár SE | 1. osztály | Kaposvár | Somogy | Toponári Sportpálya |
Csengersimáért KHE | 2. osztály | Csengersima | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Csengersimai Sportpálya |
Jászfényszaru VSE-MÁB Holding | 1. osztály | Jászfényszaru | Jász-Nagykun-Szolnok | Jászfényszarui Sportpálya |
Gödöllői SK | 1. osztály | Gödöllő | Pest | GEAC pálya |
Hajdúsámsoni TTISZE | 1. osztály | Hajdúsámson | Hajdú-Bihar | Hajdúsámsoni Sportpálya |
Tarpa SC | 1. osztály | Tarpa | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Esze Tamás utca Sportpálya |
Maklár SE | 1. osztály | Maklár | Heves | Adler Sándor Sporttelep |
Lőrinci VSC | 1. osztály | Lőrinci | Heves | Erőműi Sportpálya |
Biri SE | 2. osztály | Biri | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Biri Sportpálya |
Gesztely FC | 1. osztály | Gesztely | Borsod-Abaúj-Zemplén | Tóth-Zele József Sportközpont |
M-Perfect Home Algyői SK | 1. osztály | Algyő | Csongrád-Csanád | Algyői Sportközpont |
Tiszasziget SE | 1. osztály | Tiszasziget | Csongrád-Csanád | Tiszasziget Községi Szabadidő Park |
Felsőpakonyi KSE | 1. osztály | Felsőpakony | Pest | Felsőpakonyi Sportpálya |
Bajai LC | 1. osztály | Baja | Bács-Kiskun | Baja Városi Sporttelep |
FK 1899 Szeged - SZEOL | 1. osztály | Szeged | Csongrád-Csanád | Felső Tisza-parti Stadion |
Sárréti DSK | 1. osztály | Sárrétudvari | Hajdú-Bihar | Béke utcai Sportpálya |
Apostag KSE | 2. osztály | Apostag | Bács-Kiskun | Apostagi Sportpálya |
Szarvasi FC 1905 | 1. osztály | Szarvas | Békés | Benka Gyula utcai Sportpálya |
Harta SE | 1. osztály | Harta | Bács-Kiskun | Harta Sporttelep |
Lábatlani ESE | 1. osztály | Lábatlan | Komárom-Esztergom | Lábatlani Sportpálya |
DAC Nádorváros 1912 | 1. osztály | Győr | Győr-Moson-Sopron | Nádorvárosi Stadion |
FC Esztergom | 1. osztály | Esztergom | Komárom-Esztergom | Ferences pálya |
Balatonfüredi USC | 1. osztály | Balatonfüred | Veszprém | Balatonarácsi Utánpótlás Centrum |
DG Tát | 1. osztály | Tát | Komárom-Esztergom | Táti Sportpálya |
Fűzfői AK | 1. osztály | Balatonfűzfő | Veszprém | Balatonfűzfői Városi Stadion |
Lajoskomárom SE | 1. osztály | Lajoskomárom | Fejér | Lajoskomáromi Sportpálya |
Marcali VFC | 1. osztály | Marcali | Somogy | Marcali Városi FC Sporttelep |
Baracs SE | 2. osztály | Baracs | Fejér | Baracs Sporttelep |
Siklósi FC | 1. osztály | Siklós | Baranya | Mehring Lajos Sportpálya |
Bátaszék SE | 1. osztály | Bátaszék | Tolna | Vicze János Városi Sportpálya |
Deák-Gizmó Múrakeresztúr SE | 1. osztály | Murakeresztúr | Zala | Murakeresztúri Sportpálya |
Sárbogárd SE | 1. osztály | Sárbogárd | Fejér | Sárbogárdi Sportpálya |
Dombóvári FC | 1. osztály | Dombóvár | Tolna | Ujvári Kálmán Sporttelep |
Pestszentimrei SK | 1. osztály | Budapest | Pest | Pestszentimrei SK Sporttelep |
Celldömölki VSE-Vulkánfürdő | 1. osztály | Celldömölk | Vas | Celldömölki VSE Sporttelep |
Csepel UFC | 1. osztály | Budapest | Pest | Csepel Utánpótlás SE Sporttelep |
Csór Truck-Trailer FC | 1. osztály | Csór | Fejér | Csór Sporttelep |
Gyulaháza KSE | 2. osztály | Gyulaháza | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Gyulaházai Sportpálya |
Mátraterenyei SE | 2. osztály | Mátraterenye | Nógrád | Mátraterenye SE Sporttelep |
Pilisi LK | 1. osztály | Pilis | Pest | Pilisi LK Dózsa György utcai Sporttelep |
Fémalk-Dunavarsányi TE | 1. osztály | Dunavarsány | Pest | Dunavarsányi TE Sporttelep |
Orosházi MTE-ULE 1913 | 1. osztály | Orosháza | Békés | Mátrai Sándor Stadion |
Ásványráró KSE | 2. osztály | Ásványráró | Győr-Moson-Sopron | Ásványrárói Sportpálya |
Vép VSE | 1. osztály | Vép | Vas | Vép Városi Sporttelep |
Kajárpéc Herold Trans SE | 2. osztály | Kajárpéc | Győr-Moson-Sopron | Kajárpéc SE Sporttelep |
Perbál SC | 1. osztály | Perbál | Pest | Perbál SC Sporttelep |
Bőny SE Royal Plast | 2. osztály | Bőny | Győr-Moson-Sopron | Bőny SE Sporttelep |
Balatonalmádi SE | 1. osztály | Balatonalmádi | Veszprém | Balatonalmádi Sportközpont |
Bólyi SE | 1. osztály | Bóly | Baranya | Bólyi SE Park utcai Sporttelep |
Ikarus-Maroshegy SE | 1. osztály | Székesfehérvár | Fejér | Mezővári József Sporttelep |
Nimród SE | 2. osztály | Budapest | Pest | Promontor utcai stadion |
Unione FC | 1. osztály | Budapest | Pest | Sport11 Szabadidőközpont |
Csesztregi KSE | 1. osztály | Csesztreg | Zala | Csesztreg Sporttelep |
Eredmények
[szerkesztés]Jelmagyarázat:
- A párharcokból a vastaggal jelölt csapatok jutottak tovább.
- b.u. – büntetőrúgások utáni eredmény
- h.u. – 2×15 perc hosszabbítás utáni eredmény
6. forduló (főtábla 1. forduló)
[szerkesztés]Forrás:[2]
Hazai csapat | Vendég csapat | eredmény |
---|---|---|
KKFC Mezőcsát | BKV Előre SC | 0–2 |
Energia SC Gyöngyös | Termálfürdő FC Tiszaújváros | 1–4 |
Berkenye SE | Sényő-Carnifex FC | 2–11 |
Csepel-Csep-Gól FC | Toponár SE | 8–0 |
Csengersimáért KHE | Evolution Hungary-Cigánd SE | 0–6 |
BTE Felsőzsolca | Facultas-Tiszafüred VSE | 1–2 |
Monostorpályi SE | Debreceni EAC | 0–2 |
Jászfényszaru VSE-MÁB Holding | Gödöllői SK | 1–3 |
Nagyecsed RSE | Aqua-General - Hajdúszoboszlói SE | 4–1 |
Balassagyarmati VSE | Hajdúsámsoni TTISZE | 0–4 |
Tarpa SC | Balmazújvárosi FC | 4–0 |
Maklár SE | Silver Tüzép-Karancslapujtő | 3–1 |
Lőrinci VSC | Bánk-Dalnoki LA | 6–1 |
Jászberényi FC | FC Hatvan | 0–3 |
Biri SE | Gesztely FC | 1–3 |
M-Perfect Home Algyői SK | Füzesgyarmati SK | 2–1 |
Tiszasziget SE | Körösladányi MSK | 0–3 |
Kumánia Kisújszállás | Kelen SC | 1–5 |
Felsőpakonyi KSE | III. Kerületi TVE | 3–4 |
Bajai LC | XV. Kerületi Issimo SE | 2–1 |
Kecskeméti LC | FK 1899 Szeged - SZEOL | 5–0 |
Szegedi VSE-G-Falc Kft. | Szolnoki MÁV FC | 0–4 |
Dunaharaszti MTK | Sárréti DSK | 6–0 |
Apostag KSE | Makó FC | 0–5 |
Tiszaföldvár SE | Békéscsaba 1912 Előre | 1–2 |
Kecel FC | Szarvasi FC 1905 | 1–7 |
Harta SE | Erzsébeti Spartacus MTK LE | 1–3 |
Technoroll Teskánd KSE | Csornai SE | 1–2 |
Lábatlani ESE | DAC Nádorváros 1912 | 5–0 |
Csesztregi KSE | Szombathelyi MÁV Haladás VSE | 2–3 |
Tarr Andráshida SC | FC Esztergom | 4–0 |
Balatonfüredi USC | Rábapatyi KSK | 4–1 |
Pápai Perutz FC | DG Tát | 4–0 |
Fűzfői AK | Lajoskomárom SE | 3–2 |
Marcali VFC | Szentlőrinc SE | 1–5 |
Baracs SE | Nagyatádi FC | 0–3 |
Kadarkút VSK | Bonyhád-Majosi SE | 1–2 |
Nagybajom AC | Siklósi FC | 2–1 |
Bátaszék SE | PTE-PEAC | 0–2 |
Lovászhetény-Pécsvárad | Deák-Gizmó Múrakeresztúr SE | 5–1 |
Kaposvári Rákóczi FC | FC Dunaújváros | 1–0 |
Szepetnek SE | Érdi VSE | 1–2 |
Sárbogárd SE | Dombóvári FC | 2–1 |
K. Ócsárd SE | Dunaföldvári FC | 0–8 |
Pestszentimrei SK | Meton-FC Dabas SE | 2–3 |
Celldömölki VSE-Vulkánfürdő | VSC 2015 Veszprém | 0–2 |
Csepel UFC | Csór Truck-Trailer FC | 2–1 |
Gyulaháza KSE | Eger SE | 0–7 |
Mátraterenyei SE | Putnok FC | 1–16 |
Újfehértó SE | Hidasnémeti VSC | 1–2 |
Pilisi LK | Hódmezővásárhelyi FC | 2–1 |
Monor SE | Karcagi SE | 3–1 |
Mezőmegyer SE | Fémalk-Dunavarsányi TE | 3–1 |
OMTK-ULE 1913 | Ceglédi VSE | 5–0 |
Ásványráró KSE | Zsámbéki SK | 1–3 |
Vép VSE | Király SE | 3–3b.u.: 5–3 |
Kajárpéc Herold Trans SE | Komáromi VSE | 0–8 |
Perbál SC | Tatai AC | 6–2 |
Bőny SE Royal Plast | Mezőörs KSE | 1–6 |
Rábaszentandrás SE | Bicskei TC | 0–2 |
Móri SE | Dorogi FC | 0–3 |
Úrkút SK | Zalaszentgróti VFC | 2–1 |
Balatonfüredi FC | Budaörsi SC | 2–5 |
Balatonalmádi SE | Opus Tigáz–Tatabányai SC | 0–3 |
Pénzügyőr SE | Iváncsa KSE | 2–0 |
Bólyi SE | Szekszárdi UFC | 2–1 |
Ikarus-Maroshegy SE | FC Nagykanizsa | 2–7 |
Nimród SE | Unione FC | 1–5 |
7. forduló (főtábla 2. forduló)
[szerkesztés]Forrás:[3]
Hazai csapat | Vendég csapat | eredmény |
---|---|---|
Debreceni EAC | FC Hatvan | 4–0 |
Nagyecsed RSE | Maklár SE | 2–1 |
Termálfürdő FC Tiszaújváros | Facultas-Tiszafüred VSE | 2–1 |
Lőrinci VSC | Evolution Hungary-Cigánd SE | 0–4 |
Gesztely FC | Hajdúsámsoni TTISZE | 5–0 |
Tarpa SC | Eger SE | 0–0b.u.: 0–3 |
Putnok FC | Sényő-Carnifex FC | 3–1 |
Hidasnémeti VSC | Gödöllői SK | 0–3 |
Szarvasi FC 1905 | Erzsébeti Spartacus MTK LE | 1–5 |
Orosházi MTE-ULE 1913 | III. Kerületi TVE | 0–1 |
Mezőmegyer SE | BKV Előre SC | 1–3 |
M-Perfect Home Algyői SK | Pilisi LK | 0–1 |
Kecskeméti LC | Körösladányi MSK | 0–8 |
Bajai LC | Meton-FC Dabas SE | 4–3 |
Békéscsaba 1912 Előre | Monor SE | 3–1 |
Makó FC | Dunaharaszti MTK | 0–12 |
Szolnoki MÁV FC | Kelen SC | 1–4 |
Mezőörs KSE | Vép VSE | 5–0 |
Lábatlani ESE | Budaörsi SC | 0–11 |
Perbál SC | Komáromi VSE | 2–3 |
Balatonfüredi USC | Dorogi FC | 0–6 |
Fűzfői AK | VSC 2015 Veszprém | 1–6 |
Tarr Andráshida SC | Opus Tigáz–Tatabányai SC | 0–4 |
Pápai Perutz FC | Bicskei TC | 0–4 |
Szombathelyi MÁV Haladás VSE | Csornai SE | 2–1 |
Zsámbéki SK | Úrkút SK | 3–0 |
Csepel UFC | Nagybajom AC | 5–1 |
Sárbogárd SE | Kaposvári Rákóczi FC | 0–1 |
Bólyi SE | FC Nagykanizsa | 1–5 |
Csepel-Csep-Gól FC | Szentlőrinc SE | 1–2 |
Unione FC | Érdi VSE | 3–1 |
Nagyatádi FC | Dunaföldvári FC | 0–7 |
Bonyhád-Majosi SE | Pénzügyőr SE | 2–0 |
Lovászhetény-Pécsvárad | PTE-PEAC | 0–3 |
8. forduló (főtábla 3. forduló)
[szerkesztés]Forrás:[4]
9. forduló (főtábla 4. forduló – legjobb 32)
[szerkesztés]Forrás:[5]
Hazai csapat | Vendég csapat | eredmény |
---|---|---|
Győri ETO FC | Debreceni VSC | 0–1 |
Unione FC | Kisvárda Master Good | 0–6 |
Dunaföldvári FC | Nyíregyháza Spartacus FC | 0–1 |
Erzsébeti Spartacus MTK LE | MTK Budapest FC | 0–4 |
Mezőörs KSE | Kaposvári Rákóczi FC | 1–1 b.u. 5–3 |
Szentlőrinc SE | Kelen SC | 3–0 |
VSC 2015 Veszprém | Budafoki MTE | 3–2 |
HR-Rent Kozármisleny FC | KolorCity Kazincbarcika SC | 4–2 |
Opus Tigáz Tatabányai SC | Újpest FC | 0–2 |
Vasas FC | Gyirmót FC Győr | 3–1 |
Tiszakécskei LC | FC Ajka | 1–0 |
BFC Siófok | Diósgyőri VTK | 1–3 |
Szombathelyi Haladás | Zalaegerszegi TE FC | 1–2 |
Szeged-Csanád Grosics Akadémia | Kecskeméti TE Hufbau | 0–1 |
Ferencvárosi TC | Puskás Akadémia FC | 4–3 h.u. |
Budapest Honvéd FC | Paksi FC | 2–2 b.u. 4–5 |
Nyolcaddöntők – 10. forduló (főtábla 5. forduló)
[szerkesztés]Forrás:[6]
1. csapat | Eredmény | 2. csapat |
---|---|---|
2024. február 27. | ||
Diósgyőri VTK (NB I) | 4 – 2 | Zalaegerszegi TE FC (NB I) |
2024. február 28. | ||
Mezőörs KSE (Vm. I) | 1 – 1 b.u. 4 – 5
|
Vasas FC (NB II) |
HR-Rent Kozármisleny FC (NB II) | 0 – 3 | MTK Budapest FC (NB I) |
VSC 2015 Veszprém (NB III) | 0 – 3 | Kecskeméti TE (NB I) |
Tiszakécskei LC (NB II) | 0 – 3 | Kisvárda Master Good (NB I) |
Debreceni VSC (NB I) | 1 – 1 | Ferencvárosi TC (NB I) |
2024. február 29. | ||
Szentlőrinc SE (NB III) | 1 – 5 | Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) |
Újpest FC (NB I) | 1 – 2 h.u. | Paksi FC (NB I) |
Negyeddöntők – 11. forduló (főtábla 6. forduló)
[szerkesztés]Forrás:[7]
1. csapat | Eredmény | 2. csapat |
---|---|---|
2024. április 2. | ||
Kisvárda Master Good (NB I) | 3 – 2 | MTK Budapest FC (NB I) |
2024. április 3. | ||
Vasas FC (NB II) | 2 – 5 h.u. | Paksi FC (NB I) |
Diósgyőri VTK (NB I) | 0 – 2 | Ferencvárosi TC (NB I) |
2024. április 4. | ||
Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) | 2 – 1 | Kecskeméti TE (NB I) |
Elődöntők – 12. forduló (főtábla 7. forduló)
[szerkesztés]Forrás:[8]
1. csapat | Eredmény | 2. csapat |
---|---|---|
2024. április 23. | ||
Paksi FC (NB I) | 2 – 1 | Kisvárda Master Good (NB I) |
2024. április 24. | ||
Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) | 1 – 2 | Ferencvárosi TC (NB I) |
Döntő – 13. forduló (főtábla 8. forduló)
[szerkesztés]Forrás:[9]
1. csapat | Eredmény | 2. csapat |
---|---|---|
2024. május 15. | ||
Paksi FC (NB I) | 2 – 0 (h.u.) | Ferencvárosi TC (NB I) |
Góllövőlista
[szerkesztés]A táblázatban kizárólag azokat a labdarúgókat jelenítjük meg, akik legalább 3 gólt szereztek a kupasorozat főtábláján.
2024. április 23-án frissítve.[10]
Helyezés | Játékos | Csapat | Lőtt gólok |
1. | Murai Sándor Márk | Budaörs | 7 |
2. | Bökönyi Adrián | Putnok | 5 |
Kovács Ádám Tibor | Sényő | ||
4. | Balogh Dávid | Dunaharaszti | 4 |
Barabás Ádám | Gödöllő | ||
Bartha László | Dunaföldvár | ||
Bata Csongor | Dunaharaszti | ||
Beke Péter | Paks 3 , Nyíregyháza 1 | ||
Kulcsár Tamás | Unione | ||
Novák Csanád | Nyíregyháza | ||
Tóth Máté Zsolt | Dunaföldvár | ||
12. | Jovičić, Aleksandar | Kisvárda Master Good | 3 |
Bartha Zoltán | Hajdúsámson | ||
Bartusz Dániel | Veszprém | ||
Bíró Richárd | Zsámbék | ||
Bozó Kornél | Eger | ||
Croizet, Yohan | Zalaegerszeg | ||
Fehér Barnabás László | Nagykanizsa | ||
Gruber Zsombor | Puskás Akadémia | ||
Gula Boldizsár | Budaörs | ||
Hahn János | Paks | ||
Jurina, Marin | MTK Budapest | ||
Kapacina Kevin | Sényő | ||
Károly Bálint | Dunaföldvár | ||
Katona György | Cigánd | ||
Kovács Patrik | MTK Budapest | ||
Lőrincz Bence | Nagykanizsa | ||
Molnár Rajmund | MTK Budapest | ||
Motkó Benjámin | Cigánd | ||
Pap Márton Rafael | Haladás VSE | ||
Rétsági Ákos | Dunaharaszti | ||
Romancsuk, Ivan | Tarpa | ||
Sandal Dominik | Komárom | ||
Torda Bence | Csepel-Csep-Gól | ||
Varga Mihály | Kecskeméti LC | ||
Vas Károly | Makó | ||
Vass Benjámin Gergely | Kelen | ||
Végh Tibor | Mezőörs | ||
Vida Kristopher | Kisvárda | ||
Vojtekovszki Márton | Maklár | ||
Zsivoczky-Pandel Péter Norbert | Csepel-Csep-Gól |
Jegyzetek
[szerkesztés]- ↑ MOL Magyar Kupa: Új lendületet kap a legrégebbi magyar kupasorozat. (Hozzáférés: 2020. szeptember 3.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 1. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2023. augusztus 7.)
- ↑ MOL Magyar Kupa | Elkészült a második forduló sorsolása. molkupa.hu. (Hozzáférés: 2023. augusztus 9.)
- ↑ Nagyecsedre megy a zöld vonat: megye I-es ellenfél ellen kezd a Fradi a kupában (magyar nyelven). M4 Sport, 2023. augusztus 28. (Hozzáférés: 2023. augusztus 28.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 4. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2023. szeptember 18.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 5. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2023. november 3.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 6. forduló - MLSZ adatbank. (Hozzáférés: 2024. április 4.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 7. forduló - MLSZ adatbank. (Hozzáférés: 2024. április 24.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 8. forduló - MLSZ adatbank. (Hozzáférés: 2024. április 24.)
- ↑ Góllövő lista - MOL Magyar Kupa 6. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2024. április 23.)
2023–2024 a magyar labdarúgásban | |||||
---|---|---|---|---|---|
Bajnokságok |
| ||||
Kupák |
| ||||
Európai tornák |
| ||||
Válogatott |
| ||||
Csapatok | |||||
OTP Bank Liga (NB I) | |||||
Merkantil Bank Liga (NB II) |
| ||||
Egyéb | |||||
Ifjúsági válogatott |
| ||||
Átigazolások |
| ||||
Díjak |
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.