Kazahsztán a 2016. évi nyári olimpiai játékokon
Kazahsztán az olimpiai játékokon | |||||
Kazahsztán zászlaja | |||||
NOB-országkód: KAZ | |||||
OOB | Kazah Nemzeti Olimpiai Bizottság | ||||
Honlap | Hivatalos honlap | ||||
2016. évi nyári olimpiai játékok Rio de Janeiro | |||||
Versenyzők | 101 fő 18 sportágban | ||||
Zászlóvivő | |||||
Nyitóünnepség | Ruslan Zhaparov | ||||
Érmek 22. helyezés |
| ||||
Kazahsztán az olimpiai játékokon | |||||
Nyári olimpiai játékok: | |||||
Téli olimpiai játékok: | |||||
Más szereplések: Oroszország részeként (1900–1912), |
Kazahsztán a brazíliai Rio de Janeiróban megrendezett 2016. évi nyári olimpiai játékok egyik részt vevő nemzete volt. Az országot az olimpián 18 sportágban 101 sportoló képviselte, akik összesen 18 érmet szereztek.
Érmesek
[szerkesztés]Érem | Versenyző | Sportág | Versenyszám |
---|---|---|---|
Arany | Danyijar Jeleuszinov | Ökölvívás | Férfi váltósúly |
Arany | Nicat Rəhimov | Súlyemelés | Férfi 77 kg |
Arany | Dmitrij Balandin | Úszás | Férfi 200 m mell |
Ezüst | Gjuzel Manyurova | Birkózás | Női szabadfogás, 75 kg |
Ezüst | Jeldosz Szmetov | Cselgáncs | Férfi légsúly |
Ezüst | Agyilbek Nyijazimbetov | Ökölvívás | Férfi félnehézsúly |
Ezüst | Vaszilij Levit | Ökölvívás | Férfi nehézsúly |
Ezüst | Zsazira Zsapparkul | Súlyemelés | Női 69 kg |
Bronz | Olga Ripakova | Atlétika | Női hármasugrás |
Bronz | Yekaterina Larionova | Birkózás | Női szabadfogás, 63 kg |
Bronz | Elmira Syzdykova | Birkózás | Női szabadfogás, 69 kg |
Bronz | Galbadrah Otgonceceg | Cselgáncs | Női légsúly |
Bronz | Ivan Dicsko | Ökölvívás | Férfi szupernehézsúly |
Bronz | Dariga Shakimova | Ökölvívás | Női középsúly |
Bronz | Farhad Harki | Súlyemelés | Férfi 62 kg |
Bronz | Gyenyisz Ulanov | Súlyemelés | Férfi 85 kg |
Bronz | Aljakszandr Zajcsikav | Súlyemelés | Férfi 105 kg |
Bronz | Karina Goricseva | Súlyemelés | Női 63 kg |
Asztalitenisz
[szerkesztés]- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 48-as főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Kirill Geraszimenko | Egyes | erőnyerő | Pattantyús Ádám (HUN) 9–11, 9–11, 11–7, 7–11, 9–11 |
kiesett | 49. |
Atlétika
[szerkesztés]- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Dmitry Koblov | 400 m gát | 49,87 | 6. | 33. | kiesett | ||||
Mikhail Krasilov | Maraton | 2:26:11 | 101. | ||||||
Georgij Sejko | 20 km gyaloglás | 1:23:31 | 34. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Roman Valijev | Hármasugrás | érvényes kísérlet nélkül | kiesett | ||
Ivan Ivanov | Súlylökés | 17,38 m | 33. | kiesett | |
Yevgeniy Labutov | Diszkoszvetés | 55,54 m | 31. | kiesett |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Rima Kashafutdinova | 100 m | kiemelt | 11,84 | 7. | 56. | kiesett | ||||||
Olga Bludova-Safronova | kiemelt | 11,50 | 5. | 36. | kiesett | |||||||
200 m | 23,29 | 4. | 41.* | kiesett | ||||||||
Viktorija Zjabkina | 23,34 | 7. | 45. | kiesett | ||||||||
100 m | kiemelt | 11,69 | 5. | 50.* | kiesett | |||||||
Anastasiya Kudinova | 400 m | kizárták | kiesett | |||||||||
Elina Mikhina | 53,83 | 6. | 47. | kiesett | ||||||||
Margarita Mukasova | 800 m | 2:00,97 | 5. | 30. | kiesett | |||||||
Anasztaszija Pilipenko | 100 m gát | 13,29 | 8. | 39.* | kiesett | |||||||
Aleksandra Romanova | 400 m gát | 59,36 | 8. | 43. | kiesett | |||||||
Irina Smolnikova | Maraton | 3:00:31 | 122. | |||||||||
Gulzhanat Zhanatbek | nem ért célba | |||||||||||
Diana Aydosova | 20 km gyaloglás | 1:44:49 | 62. | |||||||||
Polina Repina | kizárták | |||||||||||
Rima Kashafutdinova Viktorija Zjabkina Yuliya Rakhmanova Olga Bludova-Safronova |
4 × 100 m váltó | kizárták | kiesett |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Birkózás
[szerkesztés]Férfi
[szerkesztés]- Kötöttfogású
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Almat Kebiszpajev | 59 kg | Ibragim Labazanov (RUS) 4–0 |
Óta Sinobu (JPN) 0–6 |
Hamid Szórján (IRI) kétvállas 6–7 |
Stig André Berge (NOR) 0–2 |
kiesett | 7. | |||
Doszhan Kartikov | 75 kg | Zurabi Datunashvili (GEO) 2–0 |
Elvin Mursaliyev (AZE) 1–5 |
kiesett | 10. | |||||
Nurmahan Tinalijev | 130 kg | erőnyerő | Eduard Popp (GER) 0–1 |
kiesett | 14. |
- Szabadfogású
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Nurislam Sanayev | 57 kg | erőnyerő | Vladimer Khinchegashvili (GEO) 3–4 |
Hacı Əliyev (AZE) 8–10 |
kiesett | 12. | ||||
Galymzhan Userbayev | 74 kg | Evgheni Nedealco (MDA) 13–2 technikai tus |
Liván López (CUB) 8–7 |
Takatani Szószuke (JPN) 4–3 |
Hasszán Jazdani (IRI) 0–10 |
Soner Demirtaş (TUR) 0–6 |
5. | |||
Aslan Kakhidze | 86 kg | Omargadzhi Magomedov (BLR) 7–11 |
kiesett | 12. | ||||||
Mamed Ibragimov | 97 kg | erőnyerő | José Robertti (VEN) 11–0 |
Elizbar Odikadze (GEO) 1–6 |
kiesett | 8. | ||||
Daulet Sabanbaj | 125 kg | erőnyerő | Ibrahim Szaidav (BLR) 0–7 |
kiesett | 17. |
Női
[szerkesztés]- Szabadfogású
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör |
Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Zsuldiz Esimova | 48 kg | erőnyerő | Tószaka Eri (JPN) 0–6 |
Haley Augello (USA) 3–2 |
Szun Jen-an ( ) (CHN) 0–10 |
5. | ||||
Yekaterina Larionova | 63 kg | erőnyerő | Marija Mamasuk (BLR) 2–8 |
Henna Johansson (SWE) kétvállas 4–1 |
Elena Pirozhkova (USA) kétvállas 4–3 |
|||||
Elmira Syzdykova | 69 kg | erőnyerő | Natalja Vorobjova (RUS) 1–4 |
Naszanburmaa Ocsirbat (MGL) 3–2 |
Enas Mostafa (EGY) 7–4 |
|||||
Gjuzel Manyurova | 75 kg | erőnyerő | Németh Zsanett (HUN) 12–2 technikai tus |
Annabel Laure Ali (CMR) 8–6 |
Jekatyerina Bukina (RUS) kétvállas 6–8 |
Erica Wiebe (CAN) 0–6 |
Cselgáncs
[szerkesztés]Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Jeldosz Szmetov | Légsúly | erőnyerő | Mohamed El-Kawisah (LBA) 100(1)-000(2) |
Ashley McKenzie (GBR) 001(0)-000(0) |
Diyorbek Urozboev (UZB) 001(1)-000(1) |
Orkhan Safarov (AZE) 010(3)-000(1) |
Beszlan Mudranov (RUS) 000(0)–010(0) |
|||
Zhansay Smagulov | Harmatsúly | Jasper Lefevere (BEL) 000(0)-000(3) |
An Baul (KOR) 000(2)–110(0) |
kiesett | 17. | |||||
Didar Khamza | Könnyűsúly | Faye Njie (GAM) 002(2)-000(0) |
Rüstəm Orucov (AZE) 000(3)–000(2) |
kiesett | 17. | |||||
Makszim Rakov | Félnehézsúly | erőnyerő | Grigori Minaškin (EST) 000(2)-000(3) |
Lukáš Krpálek (CZE) 000(2)–000(0) |
kiesett | 9. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Galbadrah Otgonceceg | Légsúly | erőnyerő | Taciana Lima (GBS) 010(1)-010(2) |
Kondo Ami (JPN) 010(0)–100(0) |
Csernoviczki Éva (HUN) 100(1)-000(1) |
Dayaris Mestre (CUB) 100(2)-000(0) |
|||
Marian Urdabayeva | Váltósúly | Yang Junxia (CHN) 000(0)–100(0) |
kiesett | 17. |
Evezés
[szerkesztés]Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Vlagyiszlav Jakovlev | Egypárevezős | 7:38,65 | 5. | 12:04,17 | 5. | nem jutott be | E/F | 11:45,22 | 4. | F | 7:21,61 | 1. | 31. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Szvetlana Germanovics | Egypárevezős | 9:34,15 | 5. | 8:00,42 | 3. | nem jutott be | E/F | 8:29,18 | 1. | E | 8:38,25 | 2. | 26. |
Íjászat
[szerkesztés]Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Kiemelés | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Sultan Duzelbayev | Egyéni | 648 | 48. | Ku Hszüe-szung ( ) (CHN)(17.) 6-4 |
Mauro Nespoli (ITA)(16.) 0-6 |
kiesett | 17. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Kiemelés | Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Luiza Szajgyijeva | Egyéni | 625 | 36. | Anasztaszia Pavlova (UKR)(29.) 0-6 |
kiesett | 33. |
Kajak-kenu
[szerkesztés]Gyorsasági
[szerkesztés]- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Típus | Idő | Helyezés | |||
Alekszej Gyergunov | Kajak egyes 200 m | 36,647 | 8. | 21. | kiesett | 21. | |||||
Ilja Golendov | Kajak egyes 1000 m | 3:37,953 | 7. | 18. | kiesett | 18. | |||||
Sergij Tokarnickij Andrej Jergucsov |
Kajak kettes 200 m | 33,807 | 5. | 10. | 35,151 | 5. | 11. | B | 35,427 | 4. | 12. |
Jevgenyij Alekszejev Alekszej Gyergunov |
Kajak kettes 1000 m | 3:30,433 | 6. | 11. | 3:18,858 | 4. | 7. | B | 3:20,827 | 3. | 11. |
Ilja Golendov Andrej Jergucsov Sergij Tokarnickij Alekszandr Jemeljanov |
Kajak négyes 1000 m | 3:04,883 | 7. | 12. | 3:00,592 | 4. | 7. | B | 3:08,715 | 2. | 10. |
Timur Hajdarov | Kenu egyes 200 m | 40,492 | 4. | 7. | 41,079 | 5. | 12. | B | 40,549 | 6. | 14. |
Kenu egyes 1000 m | 5:30,030 | 5. | 18. | 5:33,919 | 8. | 16. | kiesett | 16. |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Típus | Idő | Helyezés | |||
Inna Klinova | Kajak egyes 200 m | 41,030 | 4. | 9. | 40,381 | 3. | 4. | A | 41,521 | 8. | 8. |
Zoja Anacsenko | Kajak egyes 500 m | 1:58,136 | 5. | 20. | 2:01,660 | 7. | 19. | kiesett | 19. | ||
Natalja Szergejeva Irina Podoinikova |
Kajak kettes 500 m | 1:45,369 | 3. | 7. | 1:43,577 | 3. | 5. | A | 1:48,361 | 7. | 7. |
Inna Klinova Irina Podoinikova Natalja Szergejeva Zoja Anacsenko |
Kajak négyes 500 m | 1:36,127 | 4. | 8. | 1:37,423 | 5. | 9. | B | 1:39,419 | 2. | 10. |
Szlalom
[szerkesztés]- Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. futam | 2. futam | Jobb eredmény | |||||||||
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | ||
Jekatyerina Lukicseva | Kajak egyes | 127,64 | 19. | 119,80 | 15. | 119,80 | 19. | kiesett |
Kerékpározás
[szerkesztés]Országúti kerékpározás
[szerkesztés]- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Bakhtiyar Kozhatayev | Mezőnyverseny | 6:30:05 (+20:00) | 61. |
Andrey Zeyts | 6:10:30 (+0:25) | 8. | |
Időfutam | 1:18:47,63 | 24. |
Pálya-kerékpározás
[szerkesztés]- Omnium
Versenyző | Versenyszám | 15 km-es scratch | 4 km-es egyéni üldözőverseny | Kieséses verseny | 1000 m-es időfutam | 250 méter repülő rajt | 30 km-es pontverseny | Összesítés | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | ||
Artyom Zakharov | Férfi | 22 | 10. | 4:32,503 | 12 | 15. | 32 | 5. | 1:03,941 | 22 | 10. | 13,446 | 16 | 13. | 7 | 8. | 111 | 10. |
Ökölvívás
[szerkesztés]- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Birzsan Zsakipov | Papírsúly | erőnyerő | Mathias Hamunyela (NAM) 3-0 |
Hasanboy Dusmatov (UZB) 0-3 |
kiesett | 5. | |
Olzhas Sattybayev | Légsúly | Jeyvier Cintrón (PUR) 2-1 |
Elvin Məmişzadə (AZE) 0-3 |
kiesett | 9. | ||
Kayrat Yeraliyev | Harmatsúly | Javid Chalabiyev (AZE) 2-1 |
Murodjon Akhmadaliev (UZB) 0-3 |
kiesett | 9. | ||
Berik Abdrakhmanov | Könnyűsúly | Carlos Balderas (USA) 0-3 |
kiesett | 17. | |||
Ablaikhan Zhussupov | Kisváltósúly | Pat McCormack (GBR) 1-2 |
kiesett | 17. | |||
Danyijar Jeleuszinov | Váltósúly | erőnyerő | Josh Kelly (GBR) 3-0 |
Gabriel Maestre (VEN) 3-0 |
Souleymane Cissokho (FRA) 3-0 |
Shakhram Giyasov (UZB) 3-0 |
|
Zhanibek Alimkhanuly | Középsúly | Antony Fowler (GBR) 3-0 |
Ilyas Abbadi (ALG) 3-0 |
Kamran Shakhsuvarly (AZE) 1-2 |
kiesett | 5. | |
Agyilbek Nyijazimbetov | Félnehézsúly | erőnyerő | Mihail Davhaljavec (BLR) 3-0 |
Teymur Məmmədov (AZE) 3-0 |
Joshua Buatsi (GBR) 3-0 |
Julio César La Cruz (CUB) 0-3 |
|
Vaszilij Levit | Nehézsúly | erőnyerő | Yu Fengkai (CHN) RSC |
Kennedy St. Pierre (MRI) 3-0 |
Erislandy Savón (CUB) 3-0 |
Jevgenyij Tiscsenko (RUS) 0-3 |
|
Ivan Dicsko | Szupernehézsúly | erőnyerő | Məhəmmədrəsul Məcidov (AZE) 3-0 |
Efe Ajagba (NGR) 3-0 |
Joe Joyce (GBR) 0-3 |
kiesett |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Zhayna Shekerbekova | Légsúly | erőnyerő | Sarah Ourahmoune (FRA) 0-3 |
kiesett | 5. | |
Dariga Shakimova | Középsúly | Ariane Fortin (CAN) 2-1 |
Khadija El-Mardi (MAR) 3-0 |
Claressa Shields (USA) 0-3 |
kiesett |
Öttusa
[szerkesztés]Versenyző | Versenyszám | Vívás (V) | Úszás | Bónusz vívás (B) | Lovaglás | Futás/Lövészet | Összesen | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Pont | Idő | Pont | Hely. | Eredmény | Pont | V+B Hely. |
Idő | Hibapont | Pont | Hely. | Lövőhiba | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | ||
Pavel Iljasenko | Férfi | 18–17 | 208 | 2:06,19 | 322 | 27. | 0–1 | 0 | 21. | nem ért célba | 0 | 33. | 7 | 11:29,79 | 611 | 17. | 1141 | 35. | |
Yelena Potapenko | Női | 17–18 | 202 | 2:11,52 | 306 | 5. | 0–1 | 0 | 19. | 73,74 | 7 | 293 | 7. | 5 | 13:07,48 | 513 | 21. | 1314 | 9. |
Sportlövészet
[szerkesztés]- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Vlagyimir Iszacsenko | Légpisztoly | 575 | 23. | kiesett | |
Szabadpisztoly | 536 | 36. | kiesett | ||
Rasid Junuszmetov | 553 | 13. | kiesett | ||
Légpisztoly | 567 | 40. | kiesett | ||
Jurij Jurkov | Légpuska | 615,3 | 44. | kiesett | |
Sportpuska, összetett | 1167 | 29. | kiesett | ||
Sportpuska, fekvő | 621,4 | 25. | kiesett |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Yelizaveta Korol | Légpuska | 410,6 | 37. | kiesett | |||
Sportpuska, összetett | 575 | 26. | kiesett | ||||
Mariya Dmitriyenko | Trap | 66 | 8. | kiesett |
Súlyemelés
[szerkesztés]Férfi
Női
Szinkronúszás
[szerkesztés]Versenyző | Versenyszám | Technikai gyakorlat | Selejtező | Döntő | Helyezés | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szabad gyakorlat | Összesítés | Szabad gyakorlat | Összesítés | |||||||||
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | |||
Aleksandra Nemich Yekaterina Nemich |
Páros | 81,4686 | 15. | 81,4000 | 15. | 162,8686 | 15. | kiesett | 15. |
Taekwondo
[szerkesztés]- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Ruslan Zhaparov | Nehézsúly | Radik Isayev (AZE) 2-11 |
Csha Dongmin ( ) (KOR) 8-15 |
kiesett | 7. |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág elődöntő |
Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Aynur Yesbergenova | Légsúly | Lucija Zaninović (CRO) 7-18 |
kiesett | 11. | ||||
Zhansel Deniz | Váltósúly | Chuang Chia-Chia (TPE) 2-16 |
kiesett | 11. |
Tenisz
[szerkesztés]- Női
Versenyző | Versenyszám | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Jaroszlava Svedova | Egyes | Doi Miszaki (JPN) 3-6, 4-6 |
kiesett | 33. | |||||
Jaroszlava Svedova Galina Voszkobojeva |
Páros | Belgium (BEL) Kirsten Flipkens Yanina Wickmayer 1-6, 0-0 (feladta) |
kiesett | 17. |
Torna
[szerkesztés]Ritmikus gimnasztika
[szerkesztés]Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | Helyezés | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karika | Labda | Buzogány | Szalag | Összesen | Karika | Labda | Buzogány | Szalag | Összesen | |||||||||||||
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | |||
Sabina Ashirbayeva | Egyéni | 17,183 | 15. | 17,283 | 16. | 17,400 | 15. | 17,366 | 9. | 69,232 | 12. | kiesett | 12. |
Trambulin
[szerkesztés]Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Pontszám | Helyezés | Pontszám | Helyezés | ||
Pirmammad Aliyev | Férfi | 105,890 | 12. | kiesett |
Úszás
[szerkesztés]- Férfi
- Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Jekatyerina Rudenko | 100 m hát | 1:01,28 | 6. | 20. | kiesett |
* - egy másik versenyzővel azonos időt ért el
Vívás
[szerkesztés]- Férfi
Versenyző | Versenyszám | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Bronz- mérkőzés |
Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény |
Ellenfél Eredmény | |||
Ilja Mokrecov | Kard, egyéni | Daryl Homer (USA) 11-15 |
kiesett | 24. |
Források
[szerkesztés]- Kazakhstan at the 2016 Summer Olympics (angol nyelven). www.olympedia.org. (Hozzáférés: 2021. július 30.)
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.