враховуються лише в національному чемпіонаті.

Хван Хун Хі (кор. 황 훈 희; зустрічається також Гванг Хунхі; 6 квітня 1987, Південна Корея) — південнокорейський футболіст, нападник клубу «Кенджу».

Біографія

[ред. | ред. код]

Клубна кар'єра

Виступав за команду сеульського університету «Сонкюнкван».

Влітку 2009 року перейшов у запорізький «Металург», разом із співвітчизником Кім Пхен Не[3]. У Прем'єр-лізі України дебютував 9 серпня 2009 року в домашньому матчі проти полтавської «Ворскли» (1:1)[4], Хван Хун Хі вийшов на 62 хвилині замість Артура Каськова. 15 серпня 2009 року у матчі 1/16 фіналу Кубка України проти «Ворскли» (2:3)[5], Хван Хун Хі вийшов на 71 хвилині замість Ігоря Бугайова, в додатковий час він забив переможний гол на 114-й хвилині у ворота Сергія Долганського. У Хван Хун Хі була мовна проблема в команді, йому довгий час шукали перекладача, до того ж він не знав англійської мови[6]. У чемпіонаті України він провів всього 3 матчі, в Кубку України він провів 2 матчі і забив 1 гол, також провів 3 матчі і забив 1 гол у молодіжній першості України. У грудні 2009 року стало відомо, що він покинув клуб, разом з партнером з Південної Кореї[7]. Пізніше з'явилася інформація Хван Хун Хі разом з Кім Пхен Не може перейти в одеський «Чорноморець», однак ця інформація була спростована[8].

На початку 2011 року перейшов в клуб «Теджон Сітізен». У чемпіонаті Південної Кореї дебютував 6 березня 2011 року у виїзному матчі проти «Ульсан Хенде» (1:2)[9], Хван Хун Хі вийшов на 78 хвилині замість бразильця Вагнера.

Кар'єра в збірній

У складі студентської збірної Південної Кореї взяв участь у Літній Універсіаді 2009 в Белграді. У групі Південна Корея посіла 1-е місце, обійшовши Італію, Уругвай та Ірландію. У чвертьфіналі південнокорейці поступилися Україні (1:1, по пен. 4:1), Хван Хун Хі грав у статусі капітана команди. Південна Корея за підсумками турніру посіла 6-е місце, поступившись в матчі за 5-6 місце Чехії (0:2). Хван Хун Хі зіграв у всіх матчах збірної.

Примітки

1. Transfermarkt.de — 2000.
  2. FBref
  3. «Металлург» З подписал ещё одного корейца. Football.ua. Архів оригіналу за 09.04.2012. Процитовано 29.03.2011.
  4. «Ворскла» спасается в Запорожье. Football.ua. Архів оригіналу за 09.04.2012. Процитовано 29.03.2011.
  5. Запорожский «Металлург» выбивает «Ворсклу» в экстра-тайме. Football.ua. Архів оригіналу за 09.04.2012. Процитовано 29.03.2011.
  6. В запорожском «Металлурге» нет главного тренера. Football.ua. Архів оригіналу за 09.04.2012. Процитовано 29.03.2011.
  7. Корейцы покинули «Металлург». Football.ua. Архів оригіналу за 09.04.2012. Процитовано 29.03.2011.
  8. Корейцев в «Черноморце» не будет. Террикон. Архів оригіналу за 09.04.2012. Процитовано 29.03.2011.
  9. Протокол матча. transfermarkt.de. Архів оригіналу за 09.04.2012. Процитовано 29.03.2011.