враховуються лише в національному чемпіонаті.

** Інформацію про ігри та голи за національну збірну

Абдул Фатаву Іссахаку (англ. Abdul Fatawu Issahaku, нар. 8 березня 2004, Тамале) — ганський футболіст, півзахисник португальського «Спортінга» та національної збірної Гани.

Народився 8 березня 2004 року в місті Тамале. Вихованець юнацьких команд футбольного клубу «Стедфаст».

У дорослому футболі дебютував 2021 року виступами за головну команду «Стедфаста», а наступного року грав на умовах оренди за іншу ганську команду «Дрімс». В обох командах демонстрував неабияку результативність і заробив реноме одного із найперспективніших африканських футболістів свого покоління[2].

Серед європейських клубів, які звернули увагу на перспективного ганця, найспритнішим був португальський «Спортінг», який домовився про його перехід навесні 2022 року. Спочатку Іссахаку виступав за молодіжну команду нового клубу, а на сезон 2022/23 18-річний юнак вже був заявлений за головну команду лісабонців.

Виступи за збірні

2020 року дебютував у складі юнацької збірної Гани (U-17), загалом на юнацькому рівні взяв участь у 2 іграх, відзначившись одним забитим голом.

2021 року залучався до складу молодіжної збірної Гани. На молодіжному рівні зіграв у 6 офіційних матчах, забив 2 голи.

Тоді ж, восени 2021 року, 17-річний на той час гравець дебютував в офіційних матчах у складі національної збірної Гани. Тоді ж став учасником Кубка африканських націй 2021 в Камеруні.

Наступного 2022 року був включений до заявки ганців на чемпіонат світу 2022 в Катарі.

Статистика виступів

Статистика виступів за збірну

Станом на 1 жовтня 2022
 Статистика матчів і голів за збірну — Гана Гана
Дата Місто Господарі Результат Гості Турнір Голи Примітки
9-10-2021 Кейп-Кост Гана Гана 3 – 1 Зімбабве Зімбабве Відбір до ЧС 2022 - Замінений на 60-ій хвилині 60'
11-11-2021 Йоганнесбург Ефіопія Ефіопія 1 – 1 Гана Гана Відбір до ЧС 2022 - Вийшов на заміну на 77-ій хвилині 77'
5-1-2022 Ер-Райян (муніципалітет) Алжир Алжир 3 – 0 Гана Гана товариський матч - Замінений на 76-ій хвилині 76'
10-1-2022 Яунде Марокко Марокко 1 – 0 Гана Гана Кубок африканських націй 2021 - 1-й етап - Вийшов на заміну на 86-ій хвилині 86'
14-1-2022 Яунде Габон Габон 1 – 1 Гана Гана Кубок африканських націй 2021 - 1-й етап - Вийшов на заміну на 90+1-ій хвилині 90+1'
18-1-2022 Гаруа Гана Гана 2 – 3 Коморські Острови Коморські Острови Кубок африканських націй 2021 - 1-й етап - Замінений на 60-ій хвилині 60'
25-3-2022 Кумасі Гана Гана 0 – 0 Нігерія Нігерія Відбір до ЧС 2022 - Замінений на 79-ій хвилині 79'
29-3-2022 Абуджа Нігерія Нігерія 1 – 1 Гана Гана Відбір до ЧС 2022 - Замінений на 46-ій хвилині 46'
1-6-2022 Кейп-Кост Гана Гана 3 – 0 Мадагаскар Мадагаскар Відбір до Кубка африканських націй 2023 - Замінений на 76-ій хвилині 76'
5-6-2022 Луанда ЦАР ЦАР 1 – 1 Гана Гана Відбір до Кубка африканських націй 2023 - Вийшов на заміну на 63-ій хвилині 63'
10-6-2022 Кобе Японія Японія 4 – 1 Гана Гана Кубок Kirin - Вийшов на заміну на 68-ій хвилині 68' ЖК 84'
14-6-2022 Суйта Чилі Чилі 0 – 0
(1 – 3 п.п.)
Гана Гана Кубок Kirin -
27-9-2022 Лорка Нікарагуа Нікарагуа 0 – 1 Гана Гана товариський матч 1 Замінений на 82-ій хвилині 82'