Wikipedista:COH
|
Wiki od 12. 9. 2006
Sledované / založené
[editovat | editovat zdroj].mw-parser-output .navbox-title .mw-collapsible-toggle{font-weight:normal} Plavební cesta Baťův kanál
PK Spytihněv • PK Babice • PK Huštěnovice • PK Staré Město • Zdymadlo Kunovský les • Zdymadlo Nedakonice • Zdymadlo Uherský Ostroh • PK Veselí nad Moravou • Přístav Veselí nad Moravou • PK Vnorovy I • PK Vnorovy II • PK Strážnice I • PK Strážnice II • Přístav Petrov • PK Petrov • Zdymadlo Rohatec
Labská vodní cesta Střední Labe
Zdymadlo Pardubice • Zdymadlo Srnojedy • Zdymadlo Přelouč • nesjízdný úsek • Zdymadlo Týnec nad Labem • Zdymadlo Veletov • Zdymadlo Kolín • Zdymadlo Klavary • Zdymadlo Velký Osek • Zdymadlo Poděbrady • Zdymadlo Nymburk• Zdymadlo Kostomlátky • Zdymadlo Hradištko • Zdymadlo Lysá nad Labem • Zdymadlo Čelákovice • Zdymadlo Brandýs nad Labem • Zdymadlo Kostelec nad Labem • Zdymadlo Lobkovice • Zdymadlo Obříství Dolní Labe
(Vltavská vodní cesta: Zdymadlo Hořín) • Zdymadlo Dolní Beřkovice • Zdymadlo Štětí • Zdymadlo Roudnice nad Labem • Zdymadlo České Kopisty • Zdymadlo Lovosice • Zdymadlo Střekov
Vltavská vodní cesta Střední Vltava
Přístav České Vrbné • Zdymadlo České Vrbné • Přístav Hluboká nad Vltavou • Zdymadlo Hluboká nad Vltavou • Zdymadlo Hněvkovice I • Zdymadlo Hněvkovice II • Zdymadlo Kořensko • Lodní zdvihadlo Orlík • Zdymadlo Kamýk nad Vltavou • Vodní vlek VD Slapy Dolní Vltava
Zdymadlo Štěchovice • Zdymadlo Vrané nad Vltavou • Zdymadlo Modřany • Zdymadlo Smíchov • Zdymadlo Štvanice • Zdymadlo Troja-Podbaba • Zdymadlo Klecany • Zdymadlo Dolany • Zdymadlo Miřejovice • Zdymadlo Hořín • (dále Labská vodní cesta: Zdymadlo Dolní Beřkovice)
Mezinárodní závody v orientačních sportech OB :
Mistrovství světa • Světový pohár • Světové hry • Mistrovství světa juniorů • Mistrovství světa veteránů • Mistrovství Evropy • Mistrovství Evropy dorostenců • Akademické mistrovství světa • Akademické mistrovství Evropy LOB :
Mistrovství světa • Světový pohár • Mistrovství světa juniorů • Mistrovství světa veteránů • Mistrovství Evropy • Akademické mistrovství světa MTBO :
Mistrovství světa • Mistrovství světa juniorů Trail - O :
Mistrovství světa Mezinárodní federace orientačního běhu • Český svaz orientačních sportů
Mistrovství světa v orientačním běhu
Fiskars 1966 (Finsko) • Linköping 1968 (Švédsko) • Eisenach 1970 (Německo) • Staré Splavy 1972 (Československo) • Viborg 1974 (Dánsko) • Aviemore 1976 (Skotsko) • Kongsberg 1978 (Norsko) • Tampere 1979 (Finsko) • Thun 1981 (Švýcarsko) • Zalaegerszeg 1983 (Maďarsko) • Bendigo 1985 (Austrálie) • Gérardmer 1987 (Francie) • Skaraborg 1989 (Švédsko) • Mariánské Lázně 1991 (Československo) • West Point 1993 (USA) • Detmold 1995 (Německo) • Grimstad 1997 (Norsko) • Inverness 1999 (Skotsko) • Tampere 2001 (Finsko) • Rapperswil 2003 (Švýcarsko) • Västerås 2004 (Švédsko) • Aichi 2005 (Japonsko) • Århus 2006 (Dánsko) • Kyjev 2007 (Ukrajina) • Olomouc 2008 (Česko) • Miskolc 2009 (Maďarsko) • Trondheim 2010 (Norsko) • Savojsko 2011 (Francie) • Lausanne 2012 (Švýcarsko) • Vuokatti 2013 (Finsko) • Trentino 2014 (Itálie) • Inverness 2015 (Velká Británie) • Strömstad 2016 (Švédsko) • Tartu 2017 (Estonsko) • Riga 2018 (Lotyšsko) • Østfold 2019 (Norsko) • Kolding 2020 (Dánsko) • Doksy 2021 (Česko) • Kolding 2022 (Dánsko) • Flims/Laax 2023 (Švýcarsko) • Edinburgh 2024 (Spojené království) • Kuopio 2025 (Finsko) • Genova 2026 (Itálie)
Seznam mistrů – sprint • Seznam mistrů – middle • Seznam mistrů – long • Seznam mistrů – štafety • Seznam mistryň – sprint • Seznam mistryň – middle • Seznam mistryň – long • Seznam mistryň – štafety
Mistrovství světa juniorů v orientačním běhu
Älvsbyn 1990 (Švédsko) • Západní Berlín 1991 (Německo) • Jyväskylä 1992 (Finsko) • Castelrotto 1993 (Itálie) • Gdyně 1994 (Polsko) • Horsens 1995 (Dánsko) • Govora 1996 (Rumunsko) • Leopoldsburg 1997 (Belgie) • Reims 1998 (Francie) • Varna 1999 (Bulharsko) • Nové Město na Moravě 2000 (Česko) • Miskolc 2001 (Maďarsko) • Alicante 2002 (Španělsko) • Põlva 2003 (Estonsko) • Gdaňsk 2004 (Polsko) • Tenero 2005 (Švýcarsko) • Druskininkai 2006 (Litva) • Dubbo 2007 (Austrálie) • Göteborg 2008 (Švédsko) • Primiero 2009 (Itálie) • Aalborg 2010 (Dánsko) • Wejherowo 2011 (Polsko) • Košice 2012 (Slovensko) • Hradec Králové 2013 (Česko) • Borovets 2014 (Bulharsko) • Rauland 2015 (Norsko) • Engadin/Scuol 2016 (Švýcarsko) • Tampere 2017 (Finsko) • Kecskemét 2018 (Maďarsko) • Silkeborg 2019 (Dánsko) • Kocaeli 2020 (Turecko) • Kocaeli 2021 (Turecko) • Aguiar da Beira 2022 (Portugalsko) • Baia Mare 2023 (Rumunsko) • Plzeň 2024 (Česko) • Bormio 2025 (Itálie) • Karlskrona 2026 (Švédsko)
Mistrovství Evropy dorostenců v orientačním běhu
Gdyně 2002 (Polsko) • Pezinok 2003 (Slovensko) • Salzburg 2004 (Rakousko) • Šumperk 2005 (Česko) • Škofja Loka 2006 (Slovinsko) • Eger 2007 (Maďarsko) • Ruttenen/Solothurn 2008 (Švýcarsko) • Kopaonik 2009 (Srbsko) • Soria 2010 (Španělsko) • Jindřichův Hradec 2011 (Česko) • Bugeat 2012 (Francie) • Caldas da Rainha 2013 (Portugalsko) • Strumica 2014 (Makedonie) • Kluž 2015 (Rumunsko) • Jaroslaw 2016 (Polsko) • Banská Bystrica 2017 (Slovensko) • Veliko Tarnovo 2018 (Bulharsko) • Hrodna 2019 (Bělorusko) • Salgotarjan 2020 (Maďarsko) • Vilnius 2021 (Litva) • Salgotarjan 2022 (Maďarsko) • Velingrad 2023 (Bulharsko) • Štětín 2024 (Polsko)
Mistrovství světa veteránů v orientačním běhu
Murcia 1996 (Španělsko) • Minnesota 1997 (USA) • Nový Bor 1998 (Česko) • Århus 1999 (Dánsko) • Feilding 2000 (Nový Zéland) • Nida 2001 (Litva) • Bendigo 2002 (Austrálie) • Halden 2003 (Norsko) • Asiago 2004 (Itálie) • Edmonton 2005 (Kanada) • Wiener Neustadt 2006 (Rakousko) • Kuusamo 2007 (Finsko) • Marinha Grande 2008 (Portugalsko) • Sydney 2009 (Austrálie) • Le Pays de Neuchâtel 2010 (Švýcarsko) • Pécs 2011 (Maďarsko) • Bad Harzburg 2012 (Německo) • Turín 2013 (Itálie) • Porto Alegre 2014 (Brazílie) • Göteborg 2015 (Švédsko) • Tallin 2016 (Estonsko) • Auckland 2017 (Nový Zéland) • Kodaň 2018 (Dánsko) • Riga 2019 (Lotyšsko) • Košice 2020 (Slovensko) • Valence 2021 (Maďarsko) • Gargano 2022 (Itálie) • Košice 2023 (Slovensko) • Turku 2024 (Finsko) • Girona 2025 (Španělsko)
Mistrovství Evropy v orientačním běhu
Løten 1962 (Norsko) • Le Brassus 1964 (Švýcarsko) • Truskavec 2000 (Ukrajina) • Sümeg 2002 (Maďarsko) • Roskilde 2004 (Dánsko) • Otepää 2006 (Estonsko) • Ventspils 2008 (Lotyšsko) • Primorsko 2010 (Bulharsko) • Falun 2012 (Švédsko) • Palmela 2014 (Portugalsko) • Jeseník 2016 (Česko) • Ticino 2018 (Švýcarsko) • Neuchâtel 2021 (Švýcarsko) • Rakvere 2022 (Estonsko) • Veneto 2023 (Itálie) • Mór 2024 (Maďarsko)
Akademické mistrovství světa v orientačním běhu
Jyväskylä 1978 (Finsko) • St. Gallen 1980 (Švýcarsko) • Praha 1982 (Československo) • Jönköping 1984 (Švédsko) • Miskolc 1986 (Maďarsko) • Trondheim 1988 (Norsko) • Plavinas 1990 (Lotyšsko) • Aberdeen 1992 (Spojené království) • Fiesch 1994 (Švýcarsko) • Veszprém 1996 (Maďarsko) • Trondheim 1998 (Norsko) • Roanne 2000 (Francie) • Varna 2002 (Bulharsko) • Plzeň 2004 (Česko) • Košice 2006 (Slovensko) • Tartu 2008 (Estonsko) • Borlänge 2010 (Švédsko) • Alicante 2012 (Španělsko) • Olomouc 2014 (Česko) • Miskolc 2016 (Maďarsko) • Kuortane 2018 (Finsko) • Magglingen – Biel/Bienne 2022 (Švýcarsko) • Bansko 2024 (Bulharsko) Mezinárodní federace univerzitního sportu (FISU)
Akademické mistrovství světa v lyžařském orientačním běhu
Tula 2016 (Rusko) • Tartu 2018 (Estonsko) • Jáchymov 2022 (Česko) Mezinárodní federace univerzitního sportu (FISU)
Mistrovství Evropy v lyžařském orientačním běhu
Vologda 2001 (Rusko) • Alpe de Suisi 2003 (Itálie) • Ivanovo 2006 (Rusko) • S-chanf 2008 (Švýcarsko) • Roskilde 2004 (Dánsko) • Miercurea Ciuc 2010 (Rumunsko) • Lillehammer 2011 (Norsko) • Sumy 2012 (Ukrajina) • Madona 2013 (Lotyšsko) • Ťumeň 2014 (Rusko) • Lenzerheide 2015 (Švýcarsko) • Obertilliach 2016 (Rakousko) • Imatra 2017 (Finsko) • Velingrad 2018 (Bulharsko) • Sarıkamış 2019 (Turecko)
Mistrovství Československa v orientačním běhu Ročníky M ČSR
1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1985 • 1986 • 1987 • 1988 • 1989 • 1990 • 1991 • 1992 • následovník Disciplíny
M ČSR na klasické trati • M ČSR na krátké trati • M ČSR na dlouhé trati • M ČSR v nočním OB • M ČSR štafet • M ČSR družstev
Mistrovství České republiky v orientačním běhu Ročníky MČR
předchůdce • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 • 2002 • 2003 • 2004 • 2005 • 2006 • 2007 • 2008 • 2009 • 2010 • 2011 • 2012 • 2013 • 2014 • 2015 • 2016 • 2017 • 2018 • 2019 • 2020 • 2021 • 2022 • 2023 • 2024 Disciplíny
MČR na klasické trati • MČR na krátké trati • MČR ve sprintu • MČR v KO sprintu • MČR na dlouhé trati • MČR v nočním OB • MČR sprintových štafet • MČR štafet • MČR klubů a oblastních výběrů
Mistrovství České republiky v lyžařském orientačním běhu Ročníky MČR
předchůdce • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 • 2002 • 2003 • 2004 • 2005 • 2006 • 2007 • 2008 • 2009 • 2010 • 2011 • 2012 • 2013 • 2014 • 2015 • 2016 • 2017 • 2018 • 2019 • 2020 • 2021 • 2022 • 2023 • 2024 • 2025 Disciplíny
MČR na klasické trati • MČR na krátké trati • MČR ve sprintu • MČR štafet • MČR družstev
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.
Cover photo is available under {{::mainImage.info.license.name || 'Unknown'}} license.
Cover photo is available under {{::mainImage.info.license.name || 'Unknown'}} license.
Credit:
(see original file).