Fitxer:BSicon exdCONTgq.svg
Fitxer original (fitxer SVG, nominalment 250 × 500 píxels, mida del fitxer: 227 octets)
Historial del fitxer
Cliqueu una data/hora per veure el fitxer tal com era aleshores.
Data/hora | Miniatura | Dimensions | Usuari/a | Comentari | |
---|---|---|---|---|---|
actual | 16:25, 3 maig 2019 | 250 × 500 (227 octets) | Jc86035 | Uploaded file | |
07:52, 11 set 2017 | 250 × 500 (229 octets) | Jc86035 | reduced file size | ||
11:48, 4 des 2013 | 250 × 500 (307 octets) | YLSS | centered arrow vertically | ||
16:01, 26 set 2011 | 250 × 500 (465 octets) | Useddenim | ((Information |Description =((en|1=CONTinuation right, out-of-use; half-width)) |Source =((own)) |Author =Useddenim |Date =2011-09-26 |Permission =((PD-shape)) |other_versions = )) [[Category:Icons for |
Ús del fitxer
Les 34 pàgines següents utilitzen aquest fitxer:
- Estació d'Aguilar de Segarra
- Estació d'Anglesola
- Estació de Barberà del Vallès
- Estació de Bell-lloc d'Urgell
- Estació de Bellpuig
- Estació de Calaf
- Estació de Castellnou de Seana
- Estació de Cerdanyola del Vallès
- Estació de Cervera
- Estació de Fabra i Puig
- Estació de Golmés
- Estació de Lleida Pirineus
- Estació de Manresa
- Estació de Mollerussa
- Estació de Montcada i Reixac - Manresa
- Estació de Montcada i Reixac - Santa Maria
- Estació de Rajadell
- Estació de Sabadell Can Llong
- Estació de Sabadell Centre
- Estació de Sabadell Nord
- Estació de Sabadell Sud
- Estació de Sant Guim de Freixenet
- Estació de Sant Martí Sesgueioles
- Estació de Sant Vicenç de Castellet
- Estació de Seguers - Sant Pere Sallavinera
- Estació de Terrassa Can Boada
- Estació de Terrassa Est
- Estació de Tàrrega
- Estació de l'Hospitalet de Llobregat
- Línia Barcelona-Manresa-Lleida-Almacelles
- Línia R12
- Terrassa Estació del Nord
- Plantilla:Línia Barcelona-Manresa-Lleida
- Plantilla:Línia R12
Ús global del fitxer
Utilització d'aquest fitxer en altres wikis:
- Utilització a be.wikipedia.org
- Utilització a en.wikipedia.org
- Baikal–Amur Mainline
- Keighley & Worth Valley Railway
- Midland Main Line
- Birmingham Snow Hill railway station
- Bridgewater Canal
- Sandy, Bedfordshire
- Taff Vale Railway
- Hope Valley line
- City of New Orleans (train)
- Great Eastern Main Line
- Great Western Main Line
- Brünig railway line
- Ayrshire Coast Line
- High Level Bridge, River Tyne
- Heuston railway station
- Newcastle railway station
- Northern Counties Committee
- Robin Hood Line
- Churnet Valley Railway
- Cotswold Line
- Maryport and Carlisle Railway
- Calder Valley line
- Penistone Line
- Wharfedale line
- Vermonter (train)
- Main North railway line, New South Wales
- South West Main Line
- Bergslagernas Järnvägar
- Cambrian Heritage Railways
- Atlantic Coast Line (Cornwall)
- East Coastway line
- Welsh Marches line
- Telford Steam Railway
- Ocean (train)
- California Western Railroad
- Cross Country Route
- Liverpool, Southport and Preston Junction Railway
- Liverpool and Bury Railway
- Woodhead line
- Durham Coast Line
- Howrah railway station
- Trillium Line
- Inverclyde Line
- Bolton and Leigh Railway
- Jōban Line
- Railway stations in Newport
- Spikkestad Line
Vegeu més usos globals d'aquest fitxer.
Metadades
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.